Interesne dejavnosti

Izvajalec/-ka Dejavnost Razred Planirano št. ur Urnik
Mojca AUGUŠTIN angleški krožek 3.–9. 15 sreda, 1255–1340
Karmen BARON nemški krožek 2. 25

torek, 1150–1235 (2. b)

petek, 1150–1235 (2. a)

Barbara BEDJANIČ plesni krožek (RaP) 2.–4. 35 četrtek, 1255–1340
Mateja GRUM naravoslovni krožek 4., 5. 12 sreda, 1255–1340
Zlatka HARTMAN bistre glave 6.–9. 20 ponedeljek, 1255–1340
Nataša JAVORNIK folklora (RaP) 2.–6. 35 četrtek, 1300–1345 (1. sk.)
Andreja ROBIČ folklora (RaP) 2.–6. 35 četrtek, 1350–1435  (2. sk.)
Maja KOSMAČIN plesna delavnica 6.–9. 35 torek, 1435–1520
Tanja LAŠIČ ustvarjalni krožek 2.–4. 25 vsak drugi ponedeljek, 1255–1430
Katja LEP tehniško ustvarjanje 1. Sv. Duh 33 sreda, 1210–1255
Jerneja LISJAK IKT za otroke s PP 5.–9. 30 ponedeljek, 1255–1340, ter pon. in torek v času jesenskih počitnic
Damjana OČKO glasbeni krožek (RaP) 1.–4. Sv. Duh 17,5 ponedeljek, 1210–1255
Uroš OZMEC

šahovski krožek

računalništvo

2.–5.

6.

32

35

sreda, 730–815

četrtek, 730–815

Polonca PERKUŠ dramski krožek 4.–8. 30 torek, 1500–1545
Božena KREUH dramski krožek 6.–9. 10 sreda, 1340–1425
Suzana PLOŠNIK

prometni krožek

klekljanje

6.–9.

5.–7.

15

20

v mesecu maju v strnjeni obliki (pred tekmovanjem)

ponedeljek, 730–815

Viktorija PUPAHER

ustvarjalnost brez meja

(RaP)

1.–4.

Sv. Duh

17,5 ponedeljek, 1210–1255
Mojca STRAŠEK lutkovni krožek 2.–4. 25 ponedeljek, 1255–1340
Emica ŠKRINJAR geografsko-zgodovinski krožek 6.–9. 35

torek, 730–815

četrtek, 730–815

Marinka ŠOBER

glasbena delavnica, band

meditacija in sproščanje (RaP)

4.–6.

8., 9.

1.–9.

30

10

70

ponedeljek, 1255–1340

ponedeljek, 1345–1430

četrtek, 1255–1340 in petek, 1100–1145

Ksenija TRIPKOVIČ ročnodelski krožek 7., 9. 30 torek, 1255–1430
Maja VAČUN filozofija za otroke 6.–9. 30 četrtek, 730–815
Urška VERHOVČAK vesela šola 4.–9. 25 torek, 730–815
Andrej VIHER

nogomet (RaP)

nogomet (RaP)

6., 7.

8., 9.

35

35

torek, 730–815

sreda, 730–815

Stanislava NIDORFER kuharski krožek 6. 20

torek, 1255–1340

sreda, 1255–1340

Katja LEP različni načini prehranjevanja (RaP) 4.–9. torek, 1440–1525
Manja KOKALJ

skrb za lastno varnost in varnost drugih (RaP)

zdravje in okolje (RaP)

4.–9.

 

9.

35

 

35

ponedeljek, 1255–1340

 

ponedeljek, 730–815

mag. Oto VOGRIN odprt likovni atelje 1.–9. 35 petek, 1255–1425
Blaž LOVRIČ moje zdravo okolje (RaP) 4.–9. 70 petek, 1500–1630
Jitka ŠTUMPER športni krožek (RaP) 1. 35 četrtek, 1150–1235