Dopoldanske pogovorne ure za starše

Ime in priimek Predmet/-i, drugo Dopoldanska pogovorna ura
Mojca AUGUŠTIN angleščina, slovenščina torek, 730– 815 
Karmen BARON nemščina, laborantka, OPB četrtek, 910–955
Barbara BEDJANIČ razredni pouk torek, 1010–1055 
Daniela BUGARIN razredni pouk četrtek, 910–955
Simona  GAJSER 2. strokovna delavka v 1. razredu, OPB,  jutranje varstvo četrtek, 1100–1145 
Erika GERMIČ geografija četrtek, 1255– 1340 
Zdenka GRADIŠNIK razredni pouk, OPB petek, 1100–1145 
Mateja GRUM razredni pouk, angleščina v 1. razredu, kolesarski izpit sreda, 820–905 
Zlatka HARTMAN matematika, fizika četrtek, 1100–1145
Eva HRIBERŠEK razredni pouk četrtek, 910–955
Franc JAKOŠ računalniška omrežja, multimedija, ROID sreda, 820–905 
Nataša JAVORNIK razredni pouk, OPB ponedeljek, 1010–1055
Tajda KOCIPER pedagoginja, svetovalno delo, dodatna strokovna pomoč po dogovoru
Manja KOKALJ naravoslovje, biologija, kemija, okoljska vzgoja četrtek, 1150–1235
Ksenija KOROŠEC razredni pouk, OPB četrtek, 730– 815  (v Gradišču na Kozjaku)
Maja KOSMAČIN razredni pouk četrtek, 730–815 
Danijela KRAMPL slovenščina, angleščina četrtek, 1150–1235
Božena KREUH slovenščina, jutranje varstvo torek, 820–905 
Hermina LADINEK socialna delavka, svetovalno delo po dogovoru
Tanja LAŠIČ razredni pouk torek, 730–815 
Katja LEP razredni pouk, OPB petek, 1210–1255
Jerneja LISJAK dodatna strokovna pomoč torek, 1010–1055 
Blaž LOVRIČ naravoslovje, kemija, poskusi v kemiji, varstvo pred naravnimi in drugimi nesrečami, čebelarstvo, OPB petek, 910–955

Alenka MALJEVAC

(nadomešča Rahela NIDORFER)

OPB torek, 1515–1600 
Stanislava NIDORFER matematika, gospodinjstvo, sodobna priprava hrane torek, 1010–1055
Damjana OČKO razredni pouk, OPB, RaP torek, 1210–1255
Uroš OZMEC tehnika in tehnologija, šahovske osnove, obdelava gradiv – les, NIP tehnika, OPB ponedeljek, 820–905 
Polonca PERKUŠ 2. strokovna delavka v 1. razredu, razredni pouk, OPB ponedeljek, 1150–1235
Suzana PLOŠNIK matematika, fizika, kolesarski izpit petek, 820–905
Marija PUPAHER pomočnica ravnateljice, matematika četrtek, 820–905
Viktorija PUPAHER razredni pouk, OPB, RaP sreda, 920–1005
Zvonka REPNIK razredni pouk, OPB četrtek, 1100–1145
Katja REPOLUSK psihologinja, svetovalno delo, dodatna strokovna pomoč po dogovoru
Andreja ROBIČ razredni pouk torek, 1010–1055
Mojca STRAŠEK razredni pouk sreda, 730–815 
Emica ŠKRINJAR geografija, zgodovina, domovinska in državljanska kultura in etika ponedeljek, 910–955

Marinka ŠOBER

 

glasbena umetnost, pevski zbor, glasbeni projekt ponedeljek, 820–905
Jitka ŠTUMPER šport, šport za sprostitev, šport za zdravje, izbrani šport, RaP torek, 910–955
Tija TINAUER razredni pouk torek, 1100–1145 
Ksenija TRIPKOVIČ slovenščina, angleščina ponedeljek, 1150–1235
Maja VAČUN knjižničarka, domovinska  in  državljanska kultura in etika ponedeljek, 820–905
Urška VERHOVČAK razredni pouk torek, 1010–1055
Andrej VIHER šport, domovinska in državljanska kultura in etika, izbrani šport, šport za sprostitev, šport za zdravje, NIP šport, RaP ponedeljek, 1100–1145 
mag. Oto VOGRIN likovna umetnost, OPB petek, 1010–1055
Barbara VOLMAJER slovenščina, jutranje varstvo, varstvo vozačev, šolsko novinarstvo četrtek, 1150–1235