Dopoldanske pogovorne ure v šolskem letu 2017/18

 

Ime in priimek Predmet/-i, drugo Dopoldanska pogovorna ura
Mojca AUGUŠTIN angleščina, slovenščina torek, 910–955 
Karmen BARON nemščina, laborantka, jutranje varstvo, varstvo vozačev, OPB petek, 820–905
Urška BREZNIK Popestrimo šolo petek, 820–905
Daniela BUGARIN razredni pouk, OPB petek, 1150–1235
Simona  GAJSER 2. strokovna delavka v 1. razredu, OPB, jutranje varstvo ponedeljek, 1100–1145 
Erika GERMIČ geografija četrtek, 730– 815 
Zdenka GRADIŠNIK razredni pouk, OPB ponedeljek, 1100–1145 
Mateja GRUM razredni pouk, angleščina v 1. razredu, kolesarski izpit torek, 920–1005 
Zlatka HARTMAN matematika, fizika sreda, 1010–1055 
Eva HRIBERŠEK razredni pouk sreda, 1150–1235
Franc JAKOŠ urejanje besedil, računalniška omrežja, multimedija, ROID četrtek, 730–815 
Nataša JAVORNIK razredni pouk, OPB ponedeljek, 1010–1055 
Tajda KOCIPER OPB, dodatna strokovna pomoč sreda, 730– 815 
Manja KOKALJ naravoslovje, biologija, kemija, okoljska vzgoja ponedeljek, 1255–1340
Maja KOSMAČIN razredni pouk, OPB sreda, 1100–1145 
Danijela KRAMPL slovenščina, angleščina petek, 910–955 
Božena KREUH slovenščina, jutranje varstvo, gledališki klub petek, 1010–1055 
Hermina LADINEK socialna delavka, svetovalno delo po dogovoru
Tanja LAŠIČ razredni pouk, OPB sreda, 820–905
Katja LEP razredni pouk, OPB sreda, 1100–1145
Jerneja LISJAK dodatna strokovna pomoč ponedeljek, 1255–1340
Blaž LOVRIČ OPB, varstvo pred naravnimi in drugimi nesrečami torek, 1010–1055 
Alenka MALJEVAC razredni pouk, OPB torek, 920–1005 
Stanislava NIDORFER matematika, gospodinjstvo torek, 1100–1145
Damjana OČKO razredni pouk, jutranje varstvo ponedeljek, 920–1005
Uroš OZMEC tehnika in tehnologija, OPB, NIP tehnika, šahovske osnove torek, 1010–1055
Polonca PERKUŠ 2. strokovna delavka v 1. razredu, razredni pouk, OPB ponedeljek, 1150–1235
Suzana PLOŠNIK matematika, fizika, kolesarski izpit torek, 1100–1145 
Marija PUPAHER pomočnica ravnateljice, matematika sreda, 820–905
Viktorija PUPAHER razredni pouk, jutranje varstvo ponedeljek, 1010–1055
Andreja ROBIČ razredni pouk, OPB ponedeljek, 920–1005 
Zvonka REPNIK razredni pouk, OPB četrtek, 910–955
Katja REPOLUSK psihologinja, svetovalno delo, dodatna strokovna pomoč po dogovoru
Mojca STRAŠEK razredni pouk četrtek, 1100–1145 
Emica ŠKRINJAR geografija, zgodovina, turistična vzgoja, raziskovanje domačega kraja četrtek, 820–905

Marinka ŠOBER

 

glasbena umetnost, domovinska in državljanska kultura in etika, pevski zbor sreda, 820–905
Jitka ŠTUMPER šport, Zdrav življenjski slog sreda, 820–905
Tija TINAUER razredni pouk ponedeljek, 1010–1055
Ksenija TRIPKOVIČ slovenščina, angleščina ponedeljek, 1100–1145 
Maja VAČUN knjižničarka ponedeljek, 820–905
Urška VERHOVČAK razredni pouk, OPB sreda, 920–1005
Andrej VIHER šport, domovinska in državljanska kultura in etika, izbrani šport, šport za sprostitev, šport za zdravje, NIP šport ponedeljek, 1150–1235
Barbara VINKO razredni pouk, OPB torek, 820–905
mag. Oto VOGRIN likovna umetnost, tehnika in tehnologija, OPB sreda, 1010–1055
Barbara VOLMAJER slovenščina, jutranje varstvo, varstvo vozačev ponedeljek, 1010–1055